Wij zijn 14-09-2019 getrouwd op Texel bij paal 19 zusje. Wij kregen de naam door van Harriet als trouwambtenaar voor een onvergetelijke trouwceremonie op het strand.
Na een leuk kennismakingsgesprek voelde het meteen goed. Op onze trouwdag zelf hebben we zo genoten van de huwelijksvoltrekking. Het was losjes, relaxed en mooi. Wat is Harriët een lieve Trouwmevrouw die echt zeker alle sterren van de hemel verdiend. Ze heeft zo’n mooie stem om naar te luisteren en alles kon en ging ontspannen om met de aankomst van onze kinderen, te paard over het strand en alles wat er verder nog bij kwam kijken en anders was dan normaal.
Ze betrok de kinderen erbij en wij hebben zoveel complimenten gehad van de gasten. Echt top.
Lieve Harriet je bent echt een aanrader als huwelijksambtenaar voor iedereen die nog gaat trouwen! Je doet het helemaal super en wij koesteren deze prachtige herinnering aan onze trouwdag op Texel.
Liefs Martijn en Patrica